Lord of the Clans

دانلود کتاب Lord of the Clans

58000 تومان موجود

کتاب ارباب قبایل نسخه زبان اصلی

دانلود کتاب ارباب قبایل بعد از پرداخت مقدور خواهد بود
توضیحات کتاب در بخش جزئیات آمده است و می توانید موارد را مشاهده فرمایید


این کتاب نسخه اصلی می باشد و به زبان فارسی نیست.


امتیاز شما به این کتاب (حداقل 1 و حداکثر 5):

امتیاز کاربران به این کتاب:        تعداد رای دهنده ها: 4


توضیحاتی در مورد کتاب Lord of the Clans

نام کتاب : Lord of the Clans
عنوان ترجمه شده به فارسی : ارباب قبایل
سری : Warcraft #3
نویسندگان : ,
ناشر : Pocket Books
سال نشر : 2001
تعداد صفحات : 0
ISBN (شابک) : 9780743423168
زبان کتاب : English
فرمت کتاب : epub    درصورت درخواست کاربر به PDF تبدیل می شود
حجم کتاب : 232 Kbبعد از تکمیل فرایند پرداخت لینک دانلود کتاب ارائه خواهد شد. درصورت ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود قادر خواهید بود لیست کتاب های خریداری شده را مشاهده فرمایید.

توضیحاتی در مورد کتاب :
در مه پوشیده از مه گذشته، دنیای آزروت مملو از موجودات شگفت انگیز از هر نوع بود. الف‌های مرموز و کوتوله‌های سرسخت در میان قبایل انسان در صلح و هماهنگی نسبی راه می‌رفتند - تا زمانی که ورود ارتش اهریمنی معروف به لژیون سوزان، آرامش جهان را برای همیشه در هم شکست. اکنون اورک‌ها، اژدها، گابلین‌ها و ترول‌ها همگی برای برتری بر پادشاهی‌های پراکنده و متخاصم رقابت می‌کنند -- بخشی از یک نقشه بزرگ و بدخواهانه که سرنوشت دنیای
WARCRAFT را تعیین می‌کند. > برده. گلادیاتور. شمن. سردار. ارک مرموز معروف به ترال همه اینها بوده است. ترال که از دوران کودکی توسط اربابان ظالم بشری بزرگ شده بود که می خواستند او را به صورت پیاده کامل خود درآورند، وحشیگری در قلب و حیله گری او رانده شد تا به دنبال سرنوشتی برود که تازه فهمیده بود - شکستن اسارتش و سنت های باستانی مردمش را دوباره کشف کند. اکنون می توان داستان پر فراز و نشیب سفر زندگی او -- حماسه ای از افتخار، نفرت و امید -- را در نهایت گفت...

درباره نویسنده

نویسنده پرفروش و برنده جایزه نیویورک تایمزکریستی گلدنبیش از چهل رمان و چندین داستان کوتاه در زمینه های علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک نوشته است. در میان پروژه های بسیار او بیش از دوازده رمان پیشتازان فضا و چندین رمان فانتزی اصلی وجود دارد. او که یک بازیکن مشتاق World of Warcraft است، دو داستان کوتاه مانگا و چندین رمان در آن دنیا نوشته است (Lord of the Clans, Rise of the Horde, Arthas: Rise of the Lich King< /em>، و The Shattering: Prelude to Cataclysm، Thrall: Twilight of the Aspects، و Jaina Proudmoore: Tides of War). او همچنین StarCraft Dark Templar Saga: Firstborn، Shadow Hunters، و Twilight، و همچنین جدیدترین جلد گالینگور، Devils' Due را نوشته است. . گلدن همچنین نویسنده سه کتاب از سری نه کتاب اصلی جنگ ستارگان Fate of the Jedi (با همکاری آرون آلستون و تروی دنینگ) است. گلدن در تنسی زندگی می کند. او از بازدیدکنندگان وب سایت خود استقبال می کند: ChristieGolden.com.

گزیده. © تجدید چاپ با اجازه. همه حقوق محفوظ است.

فصل اول

دوروتان متذکر شد، حتی جانوران نیز در چنین شبی سرد بودند. در غیاب دستش را به همدم گرگش رساند و شارپتوث را پشت یکی از گوش های سفیدش خراشید. حیوان با قدردانی زمزمه کرد و نزدیکتر شد. گرگ و رئیس ارک با هم به ریزش بی‌صدا برف سفید، که توسط بیضی خشن که ورودی غار دوروتان بود، خیره شده‌اند.

یک بار، دوروتان، رئیس قبیله فروستولف‌ها، او را می‌شناخت. بوسه اقلیم های خوشبوتر تبر خود را زیر نور خورشید تاب داده بود و چشمان کوچک خود را در برابر درخشش آفتاب روی فلز و در برابر پاشیدن خون سرخ انسان تنگ می کرد. یک بار، او با همه افراد خود احساس خویشاوندی کرده بود، نه فقط با افراد قبیله خود. کنار هم ایستاده بودند، جزر و مد سبز مرگ بر دامنه تپه ها سرازیر شده بود تا انسان ها را در بر بگیرد. آن‌ها با هم در میان آتش‌ها جشن گرفته بودند، خنده‌های عمیق و پر رونق خود را می‌خندیدند، داستان‌های خون و فتح را تعریف می‌کردند، در حالی که فرزندانشان غرق در اخگرهای در حال مرگ بودند، ذهن‌های کوچکشان پر از تصاویر کشتار بود.

اما اکنون تعداد انگشت شماری از اورک ها که از قبیله Frostwolf تشکیل می شد، در تبعید خود در کوه های سرد آلتراک این دنیای بیگانه به تنهایی می لرزیدند. تنها دوستان آنها در اینجا گرگ های سفید بزرگ بودند. آن‌ها آنقدر با گرگ‌های سیاه ماموت متفاوت بودند که مردم دوروتان زمانی سوار آن‌ها شده بودند، اما گرگ بدون توجه به رنگ خزش، گرگ بود و صبر مصمم همراه با قدرت‌های درک ثار، جانوران را به خود جلب کرده بود. اکنون اورک و گرگ با هم شکار می‌کردند و در طول شب‌های برفی پایان‌ناپذیر یکدیگر را گرم نگه می‌داشتند.

صدای ملایم و خفه‌کننده‌ای از دل غار باعث شد دوروتان بچرخد. چهره خشن او که به خاطر سالها نگرانی و خشم به حالت خط کشیده و در حالت تندی دائمی نگه داشته شده بود، در سر و صدا نرم شد. پسر کوچکش که تا روز نامگذاری این چرخه هنوز نامش فاش نشده بود، در حالی که به او غذا می دادند فریاد می زد.

دوروتان با ترک شارپتوث برای ادامه تماشای بارش برف، از جا برخاست و به سمت خانه رفت. اتاقک داخلی غار دراکا سینه ای را برای شیر دادن به کودک برهنه کرده بود و تازه نوزاد را از کارش کنار گذاشته بود. پس به همین دلیل بود که کودک ناله کرده بود. همانطور که دوروتان تماشا می کرد، دراکا انگشت اشاره را دراز کرد. با میخ سیاهی که به تیغ تراش خورده بود، قبل از اینکه سر کوچک نوزاد را به سینه اش برگرداند، به نوک سینه خار زد. هیچ سوسو زدنی از درد روی صورت زیبا و آرواره قوی او عبور نکرد. حالا وقتی کودک تغذیه می‌کرد، نه تنها شیر مقوی مادر، بلکه خون مادرش را نیز می‌نوشید. چنین غذای مناسبی برای یک جنگجوی جوان جوان، پسر دوروتان، رئیس آینده گرگ‌های فراست، بود. و پسر دوست داشتنی و کاملی که آنها به دنیا آورده بودند.

در آن زمان بود که آگاهی از کاری که باید انجام می داد بر او فرو رفت، مانند پتویی که روی شانه هایش نشست. او نشست و آه عمیقی کشید.

دراکا نگاهی به او انداخت و چشمان قهوه‌ای‌اش ریز شد. او را خیلی خوب می شناخت. او نمی خواست تصمیم ناگهانی خود را به او بگوید، اگرچه در دل می دانست که این تصمیم درست است. اما او باید.

دوروتان گفت: «الان یک بچه داریم.» دراکا پاسخ داد: «بله» ، غرور در صدای او او افزود: "یک پسر خوب و قوی، که بعد از مرگ پدرش در نبرد نجیبانه، قبیله فراستولف را رهبری خواهد کرد. سالها بعد،" او افزود.

دوروتان ادامه داد.

توجه دراکا اکنون کاملاً روی او بود. او در این لحظه او را فوق‌العاده زیبا می‌دانست و سعی می‌کرد تصویر او را در ذهنش نشان دهد. نور آتش با پوست سبزش بازی کرد و ماهیچه‌های قدرتمندش را تسکین داد و عاج‌هایش را درخشان کرد. او حرفش را قطع نکرد، فقط منتظر ماند تا او ادامه دهد.

دوروتان ادامه داد: «اگر من علیه گلدان صحبت نمی‌کردم، پسر ما همبازی‌های بیشتری داشت که با آنها بزرگ شود. «اگر من علیه گلدان صحبت نمی‌کردم، ما همچنان اعضای ارزشمند گروه هورد بودیم.»

دراکا خش خش کرد، آرواره‌های بزرگش را باز کرد و نیش‌هایش را به‌خاطر نارضایتی همسرش باز کرد. او با صدای بلند گفت: «تو آن همسری نبودی که من به او پیوستم. نوزاد، مبهوت، سرش را از سینه تغذیه کننده دور کرد تا به صورت مادرش نگاه کند. شیر سفید و خون قرمز روی چانه‌اش چکید. "دوروتان از قبیله Frostwolf نمی‌نشیند و با فروتنی اجازه نمی‌دهد که مردم ما مانند گوسفندانی که انسان‌ها از آن نگهداری می‌کنند به سمت مرگ سوق داده شوند. با آنچه که آموخته‌اید، باید صحبت کنید، همسر من. شما نمی‌توانستید کمتر کاری انجام دهید و هنوز هم رئیسی باش که هستی."

دوروتان از صحت سخنانش سری تکان داد. "برای اینکه بدانیم گلدان هیچ عشقی به مردم ما ندارد، این چیزی نیست جز راهی برای افزایش قدرتش..."

او با یادآوری شوک سکوت کرد. و وحشت -- و خشم -- که وقتی از شورای سایه و دوگانگی گلدان مطلع شد او را فراگرفته بود. او سعی کرده بود دیگران را از خطری که همه آنها را تهدید می کند متقاعد کند. از آن‌ها مانند پیاده‌ها برای از بین بردن درنایی‌ها استفاده شده بود، نژادی که دوروتان فکر می‌کرد بالاخره نیازی به انقراض ندارد. و دوباره از طریق پورتال تاریک به دنیایی ناآگاه رفتیم -- نه تصمیم اورک ها، نه، بلکه تصمیم شورای سایه. همه برای گلدان، همه برای قدرت شخصی گلدان. چند اورک سقوط کرده بودند و برای چیزی خیلی خالی می جنگیدند؟

او کلماتی را جستجو کرد تا تصمیم خود را به جفتش بیان کند. "من صحبت کردم و ما تبعید شدیم. همه کسانی که به دنبال من آمدند. این مایه شرمساری بزرگ است." نوزاد از ترس موقت خود غلبه کرده بود و دوباره شیر می داد. "مردم تو زنده اند و آزادند، دوروتان. این مکان خشن است، اما ما گرگ های یخبندان را همدم خود یافته ایم. ما گوشت تازه فراوان داریم، حتی در اعماق زمستان. ما روش های قدیمی را زنده نگه داشته ایم. تا جایی که می توانیم، و داستان های پیرامون آتش بخشی از میراث فرزندان ماست."

دوروتان گفت: "آنها لیاقت بیشتری دارند." او با انگشتی تیز به پسر شیرخوارش اشاره کرد. "او سزاوار بیشتر است. برادران ما که هنوز دچار توهم هستند، لیاقت بیشتری دارند. و من آن را به آنها خواهم داد."

او برخاست و به قد ابهت‌آور خود رسید. سایه عظیم او بر روی صورت همسر و فرزندش افتاد. قیافه گیج‌آلود او به او می‌گفت که دراکا قبل از صحبت می‌دانست که قرار است چه بگوید، اما کلمات نیاز به بیان دارند. این چیزی بود که آنها را محکم و واقعی کرد... آنها را سوگند داد که شکسته نشوند.

"عده ای بودند که به من توجه کردند، اگرچه هنوز شک داشتند. من برمی گردم و آن چند نفر را پیدا می کنم. رؤسا من، دوروتان، رئیس قبیله Frostwolf!"

سرش را عقب انداخت، دهان دندانه دارش را تقریباً غیرممکن باز کرد، چشمانش را به عقب چرخاند و فریاد بلند، عمیق و خشمگینی بر زبان آورد. . بچه شروع به غر زدن کرد و حتی دراکا اخم کرد. این فریاد سوگند بود، و او می‌دانست که علیرغم برف عمیقی که اغلب صدای مرده را می‌بارد، همه اعضای قبیله او این شب را خواهند شنید. در لحظاتی، آنها در اطراف غار او جمع می‌شدند و می‌خواستند محتوای فریاد سوگند را بدانند، و خودشان فریاد می‌کشیدند.

دراکا گفت: «تو تنها نخواهی رفت، همسر من.» ، صدای ملایم او تضاد شدیدی با صدای گوش خراش فریاد سوگند دوروتان دارد. "ما با شما خواهیم آمد."

"من این کار را ممنوع می کنم." دراکا روی پاهایش بلند شد. نوزاد گریان در حالی که مشت هایش را گره می کرد و بالا می آورد و به شدت آنها را تکان می داد، از زیر پای او افتاد. ضربان قلب بعداً دوروتان چشمک زد و درد در او جاری شد و خون روی صورتش چکید. او طول غار را محدود کرده بود و گونه‌اش را با ناخن‌هایش بریده بود.

"من دراکا هستم، دختر کلکار، پسر رکیش. هیچ‌کس مرا از تعقیب همسرم منع نمی‌کند، حتی حتی خود دوروتان! من با تو می آیم، کنارت می ایستم، اگر لازم باشد می میرم. پاغ!" به او تف کرد.

همانطور که مخلوطی از آب دهان و خون را از صورتش پاک می کرد، قلبش از عشق به این زن متورم شد. او حق داشت که او را به عنوان همسر خود انتخاب کند تا مادر پسرانش شود. آیا در تمام تاریخ اورک ها مردی خوش شانس تر وجود داشته است؟ او چنین فکر نمی‌کرد.

علی‌رغم اینکه اگر خبر به گلدان برسد، اورگریم دومهمر و قبیله‌اش تبعید خواهند شد، جنگجوی بزرگ دوروتان و خانواده‌اش را در اردوگاه صحرایی خود مورد استقبال قرار داد. . گرگ اما با شک نگاه کرد. گرگ به همان شکل به او نگاه کرد. چادر ناهمواری که به Doomhammer برای سرپناه خدمت می‌کرد از اورک‌های کوچک‌تر خالی شد، و Durotan، Draka و فرزندشان که هنوز نامی از آنها برده نشده بود، وارد شدند.

شب برای Doomhammer کمی خنک بود و او در حالی که میهمانان محترمش بیشتر لباس هایشان را کنار گذاشته بودند و در مورد گرما غر می زدند، با سرگرمی خشمگین تماشا می کرد. او فکر می‌کرد که گرگ‌های یخبندان باید از چنین «آب و هوای گرم» استفاده نکنند.

در بیرون، نگهبانان شخصی او مراقب بودند. با باز بودن دریچه ای که به عنوان در عمل می کرد، Doomhammer آنها را تماشا کرد که در اطراف آتش جمع شده بودند و دستان سبز عظیمی را به سوی شعله های رقصنده دراز می کردند. شب تاریک بود، به جز نورهای کوچک ستاره ها. دوروتان شب خوبی را برای دیدار مخفیانه خود انتخاب کرده بود. بعید بود که گروه کوچکی از مرد، زن و کودک دیده شده و مشخص شده باشد که واقعاً چه کسی هستند.

"متأسفم که شما و قبیله شما را به خطر انداختم" اولین کلماتی که دوروتان بیان کرد.

دومهمر نظر را کنار زد. اگر قرار باشد مرگ برای ما بیاید، ما را در رفتار شرافتمندانه خواهد یافت. او آنها را دعوت کرد که بنشینند و با دستان خود به دوست قدیمی‌اش چکه‌ای از یک کشتار تازه را داد. هنوز گرم بود. دوروتان سرش را به نشانه تایید تکان داد، گوشت آبدار را گاز گرفت و یک تکه بزرگ را پاره کرد. دراکا نیز همین کار را کرد و سپس انگشتان خون آلودش را به سمت نوزادش دراز کرد. کودک مشتاقانه مایع شیرین را مکید.

دومهمر گفت: "پسر خوب و قوی ای."

دوروتان سری تکان داد. "او یک رهبر مناسب برای قبیله من خواهد بود. اما ما این همه راه را نیامدیم تا شما پسرم را تحسین کنید." .

دوروتان پاسخ داد: "من می خواستم از قبیله خود محافظت کنم، و مطمئن نبودم که سوء ظنم درست باشد تا زمانی که گلدان تبعید را تحمیل کرد." "سلام...توضیحاتی در مورد کتاب به زبان اصلی :


In the mist-shrouded haze of the past, the world of Azeroth teemed with wondrous creatures of every kind. Mysterious Elves and hardy Dwarves walked among tribes of Man in relative peace and harmony -- until the arrival of the demonic army known as the Burning Legion shattered the world's tranquility forever. Now Orcs, Dragons, Goblins, and Trolls all vie for supremacy over the scattered, warring kingdoms -- part of a grand, malevolent scheme that will determine the fate of the world of
WARCRAFT
Slave. Gladiator. Shaman. Warchief. The enigmatic Orc known as Thrall has been all of these. Raised from infancy by cruel human masters who sought to mold him into their perfect pawn, Thrall was driven by both the savagery in his heart and the cunning of his upbringing to pursue a destiny he was only beginning to understand -- to break his bondage and rediscover the ancient traditions of his people. Now the tumultuous tale of his life's journey -- a saga of honor, hatred, and hope -- can at last be told....

About the Author

New York Times bestselling and award-winning author Christie Golden has written more than forty novels and several short stories in the fields of science fiction, fantasy, and horror. Among her many projects are over a dozen Star Trek novels and several original fantasy novels. An avid player of World of Warcraft, she has written two manga short stories and several novels in that world (Lord of the Clans, Rise of the Horde, Arthas: Rise of the Lich King, and The Shattering: Prelude to Cataclysm, Thrall: Twilight of the Aspects, and Jaina Proudmoore: Tides of War). She has also written the StarCraft Dark Templar Saga: Firstborn, Shadow Hunters, and Twilight, as well as the most recent hardcover, Devils’ Due. Golden is also the writer of three books in the major nine-book Star Wars series Fate of the Jedi (in collaboration with Aaron Allston and Troy Denning). Golden lives in Tennessee. She welcomes visitors to her website: ChristieGolden.com.

Excerpt. © Reprinted by permission. All rights reserved.

Chapter One

Even the beasts were cold on a night such as this, mused Durotan. Absently he reached out to his wolf companion and scratched Sharptooth behind one of his white ears. The animal crooned appreciatively and snuggled closer. Wolf and orc chief stared together at the silent fall of white snow, framed by the rough oval that was the entrance to Durotan's cave.

Once, Durotan, chieftain of the Frostwolf clan, had known the kiss of balmier climes. Had swung his ax in the sunlight, narrowing small eyes against the gleam of sunshine on metal and against the spattering of red human blood. Once, he had felt a kinship with all of his people, not just those of his clan. Side by side they had stood, a green tide of death flooding over the hillsides to engulf the humans. They had feasted at the fires together, laughed their deep, booming laughs, told the stories of blood and conquest while their children drowsed by the dying embers, their little minds filled with images of slaughter.

But now the handful of orcs that comprised the Frostwolf clan shivered alone in their exile in the frigid Alterac Mountains of this alien world. Their only friends here were the huge white wolves. They were so different from the mammoth black wolves that Durotan's people had once ridden, but a wolf was a wolf, no matter the color of its fur, and determined patience combined with Drek'Thar's powers had won the beasts over to them. Now orc and wolf hunted together and kept one another warm during the interminable, snowy nights.

A soft, snuffling sound from the heart of the cave caused Durotan to turn. His harsh face, lined and held in perpetual tautness from years of worry and anger, softened at the noise. His little son, as yet unnamed until the ordained Naming Day of this cycle, had cried out as he was being fed.

Leaving Sharptooth to continue watching the snowfall, Durotan rose and lumbered back to the cave's inner chamber. Draka had bared a breast for the child to suckle upon, and had just removed the infant from his task. So that was why the child had whimpered. As Durotan watched, Draka extended a forefinger. With a black nail honed to razor sharpness, she pricked deep into the nipple before returning the infant's small head to her breast. Not a flicker of pain crossed her beautiful, strong-jawed face. Now, as the child fed, he would drink not only nourishing mother's milk, but his mother's blood as well. Such was appropriate food for a budding young warrior, the son of Durotan, the future chieftain of the Frostwolves.

His heart swelled with love for his mate, a warrior his equal in courage and cunning, and the lovely, perfect son they had borne.

It was then that the knowledge of what he had to do sank over him, like a blanket settling over his shoulders. He sat down and sighed deeply.

Draka glanced up at him, her brown eyes narrowing. She knew him all too well. He did not want to tell her of his sudden decision, although he knew in his heart it was the right one. But he must.

"We have a child now," Durotan said, his deep voice booming from his broad chest.

"Yes," replied Draka, pride in her voice. "A fine, strong son, who will lead the Frostwolf clan after his father dies nobly in battle. Many years from now," she added.

"I have a responsibility for his future," Durotan continued.

Draka's attention was now on him fully. He thought her exquisitely beautiful at this moment, and tried to brand the image of her in his mind. The firelight played against her green skin, casting her powerful muscles into sharp relief and making her tusks gleam. She did not interrupt, merely waited for him to continue.

"Had I not spoken against Gul'dan, our son would have more playmates with which to grow up," Durotan continued. "Had I not spoken against Gul'dan, we would have continued to be valued members of the Horde."

Draka hissed, opening her massive jaws and baring her fangs in displeasure at her mate. "You would not have been the mate I joined with," she boomed. The infant, startled, jerked his head away from the nourishing breast to look up at his mother's face. White milk and red blood dripped down his already jutting chin. "Durotan of the Frostwolf clan would not sit by and meekly let our people be led to their deaths like the sheep the humans tend. With what you had learned, you had to speak out, my mate. You could have done no less and still be the chieftain you are."

Durotan nodded at the truth of her words. "To know that Gul'dan had no love for our people, that it was nothing more than a way for him to increase his power...."

He fell silent, recalling the shock and horror -- and rage -- that had engulfed him when he had learned of the Shadow Council and Gul'dan's duplicity. He had tried to convince the others of the danger facing them all. They had been used, like pawns, to destroy the Draenei, a race that Durotan was beginning to think had not required extinction after all. And again, shuttled through the Dark Portal onto an unsuspecting world -- not the orcs' decision, no, but that of the Shadow Council. All for Gul'dan, all for Gul'dan's personal power. How many orcs had fallen, fighting for something so empty?

He searched for the words to express his decision to his mate. "I spoke, and we were exiled. All who followed me were. It is a great dishonor."

"Only Gul'dan's dishonor," said Draka fiercely. The infant had gotten over his temporary fright and was again nursing. "Your people are alive, and free, Durotan. It is a harsh place, but we have found the frost wolves to be our companions. We have plenty of fresh meat, even in the depths of winter. We have kept the old ways alive, as much as we can, and the stories around the fire are part of our children's heritage."

"They deserve more," said Durotan. He gestured with a sharp-nailed finger at his suckling son. "He deserves more. Our still-deluded brothers deserve more. And I will give it to them."

He rose and straightened to his full imposing height. His huge shadow fell over the forms of his wife and child. Her crestfallen expression told him that Draka knew what he was going to say before he spoke, but the words needed utterance. It was what made them solid, real...made them an oath not to be broken.

"There were some who heeded me, though they still doubted. I will return and find those few chieftains. I will convince them of the truth of my story, and they will rally their people. We shall no longer be slaves of Gul'dan, easily lost and not thought of when we die in battles that serve only him. This I swear, I, Durotan, chieftain of the Frostwolf clan!"

He threw back his head, opened his toothy mouth almost impossibly wide, rolled his eyes back, and uttered a loud, deep, furious cry. The baby began to squall and even Draka flinched. It was the Oath Cry, and he knew that despite the deep snow that often deadened sound, everyone in his clan would hear it this night. In moments, they would cluster around his cave, demanding to know the content of the Oath Cry, and making cries of their own.

"You shall not go alone, my mate," said Draka, her soft voice a sharp contrast to the ear-splitting sound of Durotan's Oath Cry. "We shall come with you."

"I forbid it."

And with a suddenness that startled even Durotan, who ought to have known better, Draka sprang to her feet. The crying baby tumbled from her lap as she clenched her fists and raised them, shaking them violently. A heartbeat later Durotan blinked as pain shot through him and blood dripped down his face. She had bounded the length of the cave and slashed his cheek with her nails.

"I am Draka, daughter of Kelkar, son of Rhakish. No one forbids me to follow my mate, not even Durotan himself! I come with you, I stand by you, I shall die if need be. Pagh!" She spat at him.

As he wiped the mixture of spittle and blood from his face, his heart swelled with love for this female. He had been right to choose her as his mate, to be the mother of his sons. Was there ever a more fortunate male in all of orc history? He did not think so.

Despite the fact that, if word reached Gul'dan, Orgrim Doomhammer and his clan would be exiled, the great Warchief made Durotan and his family welcome in his field camp. The wolf, however, he eyed with suspicion. The wolf eyed him back in the same manner. The rough tent that served Doomhammer for shelter was emptied of lesser orcs, and Durotan, Draka, and their yet-unnamed child were ushered in.

The night was a bit cool to Doomhammer, and he watched with wry amusement as his honored guests divested themselves of most of their clothing and muttered about the heat. Frostwolves, he mused, must be unused to such "warm weather."

Outside, his personal guards kept watch. With the flap that served as a door still open, Doomhammer watched them huddle around the fire, extending enormous green hands to the dancing flames. The night was dark, save for the small lights of the stars. Durotan had picked a good night for his clandestine visit. It was unlikely that the small party of male, female, and child had been spotted and identified for who they really were.

"I regret that I place you and your clan in jeopardy," were the first words Durotan spoke.

Doomhammer waved the comment aside. "If Death is to come for us, it will find us behaving with honor." He invited them to sit and with his own hands handed his old friend the dripping haunch of a fresh kill. It was still warm. Durotan nodded his acceptance, bit into the juicy flesh, and tore off a huge chunk. Draka did likewise, and then extended her bloody fingers to her baby. The child eagerly sucked the sweet liquid.

"A fine, strong boy," said Doomhammer.

Durotan nodded. "He will be a fitting leader of my clan. But we did not come all this way for you to admire my son."

"You spoke with veiled words many years ago," said Doomhammer.

"I wished to protect my clan, and I was not certain my suspicions were correct until Gul'dan imposed the exile," Durotan replied. "Hi...
پست ها تصادفی


ساینس ایبوکساینس ایبوک

فروشگاهی امن با بیش از 3 میلیون کتاب در همه رشته ها و علوم

عضویت در خبرنامه

با ثبت ایمیل می توانید از جدید ترین محصولات آگاه شوید.

تمامی حقوق برای وبسایت ساینس ایبوک و اینترنشنال لایبرری محفوظ است.
نماد اعتماد الکترونیکی